Ceník

Ceny prací jsou z velké míry tvořeny individuálně dle naší společné dohody, vždy záleží především na objemu vykonávaných prací. V případě zájmu Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Ceny geodetických přístrojů a pomůcek záleží na momentální situaci dodavatele. Pokud máte zájem o GPS aparatury nebo totální stanice, tak Vám vždy na základě Vašich požadavků předložíme aktuální možnosti, případně nabídneme vhodné alternativy.

Ceny nejjednodušších totálních stanic a GPS aparatur začínají na cca. 35-40 tis Kč, bezodrazných a motorizovaných totálních stanic na cca. 70 tis Kč.

U geodetických pomůcek Vám taktéž nabídneme dostupné možnosti včetně cenových rozmezí dle Vašeho požadavku.

Orientačně uvádíme ceny pro některé pomůcky - dřevěné stativy od 2800 Kč, trojnožky s optickým centrovačem od 2900 Kč, trasírky od 2400 Kč,trojpodstavcové soustavy (komplet dvou trojnožek s optickými centrovači a dvou hranolů) od 11 000 Kč, vytyčovací minihranoly od 2900 Kč.

Cena systému laserové navigace pro stavební stroje začíná na cca. 35 - 40 tis. Kč.

V případě Vašeho jakéhokoliv zájmu nás prosím zkontaktujte, rádi s Vámi osobně probereme naše i Vaše možnosti a pokusíme se najít ideální řešení pro obě strany.